Історія школи

Історія школи бере свій початок з 1945 року. Тоді Тячівську горожанську школу було реорганізовано в середню. І була вона єдиною середньою школою в районі. Директором школи призначили Гіріца А.А, завучем – Тарканія П.М. педколектив складали вчителі горожанки та випускники педагогічних навчальних закладів зі Східної України.

Упродовж 78 років навчально-виховна діяльність школи вдосконалюється на ідеях педагогіки, психології, методики. У стінах школи за роки її існування здобули середню освіту понад 6 тисяч юнаків та дівчат. Школа завжди пишається своїми випускниками. Сотні з них здобули вагомих успіхів у різних сферах діяльності. Зараз пріоритетним завданням школи є навчання і виховання всебічно розвиненої, творчої особистості, яка зуміє застосувати в житті одержані в школі знання, зможе взяти на себе відповідальність за виконання прийнятих рішень, зуміє керуватися в поведінці моральними нормами та  Золотим фондом школи був і залишається педагогіний  колектив, високо кваліфікований, налаштований на досягнення найкращих результатів.

Про високий рівень навчально-виховної роботи педколективу свідчить той факт, що десятки учнів щороку займають призові місця на районних та обласних олімпіадах, Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика, захисті наукових робіт Малої академії наук України.

Сьогодні у 31 класі ОЗО нараховується 728 учнів, яких навчають і виховують 76 педагогічних працівників. Серед них: 1 заслужений вчитель України, 4 відмінники освіти, 4 вчителів-методистів, 27 старших вчителів, 39 вчителів вищої категорії. Відзнаками Міністерства освіти і науки України нагороджено 13 педагогів. Обласною педагогічною премією імені Августина Волошина нагороджено 2 вчителів.

З 2016 року заклад очолює Стойка Тетяна Іванівна.