Пікнік на природі
Дата: 08.05.2026 13:25
Кількість переглядів: 24
Учні 4 класу, разом з найдорожчими своїми людьми, провели час на природі. Пікнік серед лісу, чудова погода та гарний настрій дітей зробили цей день веселим та неповторним. Родзинкою відпочинку стали різні веселі ігри, стрибки на скакалці, гра у футбол, катання на велосипеді, також дітки слухали улюблену музику та чудово відпочивали 😊
Діти були дуже задоволені за гарно проведений час 🤗❤️🥰









