Земля наш дім
Дата: 13.05.2026 09:30
Кількість переглядів: 33

До Дня Землі учні 5-В класу разом із класним керівником Олаг В. О. провели цікавий та пізнавальний виховний захід.
Під час заходу учні говорили про важливість збереження природи, дбайливе ставлення до навколишнього середовища та відповідальність кожного за чистоту нашої планети.
Захід подарував учням багато позитивних емоцій та ще раз нагадав, що Земля — наш спільний дім, який потрібно берегти.






